fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Wydawnictwo ANS w Koninie ogłasza konkurs dla studentów na zdjęcia pod hasłem „Na podglądzie, czyli studencka wizja lokalna”.

Na fotografiach mogą znaleźć się migawki (szerokie ujęcia, ale też zbliżenia grupy ludzi, pojedynczych postaci lub tylko twarzy, w kolorze lub czarno-białe) z zajęć na uczelni lub w terenie, z praktyk, w tym z pobytu na Erasmusie. Mogą być oczywiście spomiędzy zajęć, z korytarza, holu, stołówki, akademika, kiedy się uczycie lub bawicie, rozmawiacie, odpoczywacie, myślicie (lub nie :) ).

Najważniejsze, by pokazywały Waszą studencką codzienność i niecodzienność. Mogą być z tytułem lub komentarzem, jak i bez. Mogą być sportowe, mogą być zabawne, mogą być znienacka albo wyczekiwane. A jeśli wyczekiwane, to przez Was, a nie tych, na których „polujecie”. Chodzi o to, by nie były upozowane, sztuczne jak te, które są używane w promocji. Mówiąc krócej, chodzi nam o zdjęcia reportażowe, pojedyncze, które same w sobie stanowią całość, ale może być też krótki cykl (2-5). Liczymy na Wasze reporterskie oko i pomysłowość.

A więc wyostrzcie zmysły i aparaty oraz telefony w dłoń!

Czekamy na Wasze odkrycia do 28 stycznia 2024 r. Przesyłajcie je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pamiętajcie, by były w dobrej rozdzielczości, minimum 0,5 MB! Nie zapomnijcie o podaniu imienia, nazwiska, kierunku i roku studiów.

Najlepsze będą nagrodzone (zajrzyjcie do Regulamin konkursu „Na podglądzie, czyli studencka wizja lokalna”!!!) i znajdą się w marcowym numerze uczelnianego magazynu „Szkiełkiem i Okiem”. Nienagrodzone, ale też dobre i ciekawe także zamieścimy, jako świadectwo Waszej spostrzegawczości, kreatywności i sprawczości.

Przypominamy, że przekazanie nam zdjęć oznacza zgodę na ich publikację (więcej również w Regulamin…)

 

Na podglądzie czyli studencka wizja lokalna