Studencka Komisja Wyborcza ogłasza nabór kandydatów do organów i komisji Samorządu Studenckiego!
Wybory odbędą się online 2 lutego 2026 r.
To świetna okazja, aby zaangażować się w życie uczelni i zdobyć cenne doświadczenie!
Poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:
- Przewodnicząca/Przewodniczący Samorządu Studenckiego – 1 wakat
- Wiceprzewodnicząca/Wiceprzewodniczący WNET – 1 wakat
- Studencka Koordynatorka / Studencki Koordynator Kół Naukowych – 1 wakat
- Rada Studentów – 6 wakatów
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30.01.2026 r. do godz. 24:00.
Formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=qW0Lkb_xFkaJoY_oR1t1kcEJGUYKns9DkY4lBFztr-NUNTBYNlFJU1lUVVcySE5GNENYMjJGQ0dPMy4u
Nie zwlekaj! Dołącz do grona studentów, którzy chcą mieć realny wpływ na funkcjonowanie naszej uczelni!
Pozdrawiamy serdecznie,
Samorząd Studencki ANS w Koninie










