Ułatwienia dostępu

godlo polski bip logo   godlo polski

99 studentów otrzymało z rąk rektora listy gratulacyjne i statuetki za działalność na rzecz społeczności akademickiej i otoczenia społeczno-gospodarczego. – To nie będą czeki, ale uważam, że te wyróżnienia są i będą dla Was ważne. Dla nas również – mówił podczas uroczystości dr hab. Artur Zimny, prof. ANS w Koninie.

Przypomnijmy, że na uczelni działa dwuwymiarowy system nagradzania studentów: jeden za wyróżniające wyniki w nauce, drugi za działalność naukową, organizacyjną, społeczną, charytatywną, sportową, a także promującą uczelnię.  – To aktywność, która buduje Wasze kompetencje, ale też buduje uczelnię i jej markę w mieście, regionie, i nie tylko – podkreślił rektor, nim przystąpił do wręczenia listów gratulacyjnych, które otrzymali wszyscy wyróżnieni w tym roku akademickim, oraz 31 statuetek dla najlepszych z najlepszych.

Uroczystość odbyła się 2 czerwca.