Aktualności - Wydział Nauk o Zdrowiu
Centrum Szkoleniowe SOYER organizuje szkolenie w Poznaniu z tematu „Terapia ręki I i II stopnia”. Szkolenie kierowane jest do fizjoterapeutów, logopedów, pedagogów specjalnych, nauczycieli, specjalistów, rehabilitantów, rodziców, studentów, terapeutów w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju oraz osoby pracujące z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W ...Czytaj więcejPrzejdź do pełnej zawartości artykułu: Kurs - Terapia ręki I i II stopnia
Informacje na temat realizacji projektów:
„Wsparcie osób z rzadko występującymi niepełnosprawnościami i niektórymi niepełnosprawnościami sprzężonymi w wieku 45+ na rynku pracy” „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy” „Kompleksowa aktywizacja społeczna i zawodowa osób poruszających się na wózku inwalidzkim” "Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo we wchodzeniu ...Czytaj więcejPrzejdź do pełnej zawartości artykułu: Fundacja Aktywnej Rehabilitacji
Budynek Dydaktyczny przy ulicy Popiełuszki 4 będzie nieczynny
powrót
...Czytaj więcejPrzejdź do pełnej zawartości artykułu: Informujemy, że w dniach od 1 - 5 maja 2013 r.
Do aktywności fizycznej w wodzie, która minimalizuje niekorzystne zjawiska cywilizacyjne przekonywał mgr Robert Szymański, wykładowca Wydziału Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. Swój wykład wygłosił podczas uroczystego podsumowania wyników sportowych minionego roku w powiecie konińskim. Zanim nastąpił wykład, Małgorzata ...Czytaj więcejPrzejdź do pełnej zawartości artykułu: W sali balowej o sporcie
Starsi i młodsi wielbiciele nordic walking spotkali się koło jeziorka w Morzysławiu, by aktywnie uczcić Światowy Dzień Zdrowia i 15-lecie PWSZ w Koninie. Kto się bał, że podczas marszu ciśnienie podskoczyło mu zanadto, mógł je zmierzyć. O nordic walking jeszcze 15 lat temu mało ...Czytaj więcejPrzejdź do pełnej zawartości artykułu: Marsz po zdrowie
- Walne Zebranie Członków LOT Marina
- Wydział Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia PWSZ w Koninie zaprasza na marsz Nordic Walking pod hasłem "Zdrowe Bicie Serca"
- KOMUNIKAT! DLA STUDENTÓW I ROKU FIZJOTERAPII STUDIA STACJONARNE Zebranie w sprawie praktyki klinicznej z opiekunem praktyk panem mgrem W. Grzegorzewskim odbędzie się w dniu 28 marca 2013 r. o godz. 12.30 w sali nr 37 OBECNOŚĆ OBO
- KOMUNIKAT










