fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Najnowszy numer „Szkiełkiem i Okiem” jest krótszy niż zazwyczaj, na co wpływ miała, oczywiście, sytuacja pandemiczna. Znajduje się w nim za to więcej niż zwykle rozmów, co z kolei wynika z otwarcia nowej kadencji. Dzięki temu czytelnicy mogą nieco bliżej poznać nowe władze PWSZ w Koninie.

I tak, rektor dr hab. Artur Zimny mówi o swojej wizji zarządzania uczelnią, dr Karina Zawieja-Żurowska o swoich obowiązkach, ale też zdradza, dlaczego nie została lekarzem, a kanclerz Danuta Rakowska przyznaje, że końca remontów na razie nie widać. Do rozmówców „Szkiełka” dołączył również dr Sebastian Łukaszewski, przewodniczący Rady Uczelni PWSZ w Koninie, który zapewnił, że priorytetem rady jest zapewnienie władzom i całej naszej społeczności akademickiej maksymalnego wsparcia.

Poza tym zaraz po lipcowych absolutoriach przepytaliśmy absolwentów różnych kierunków w sprawie ich najbliższych planów, a nagrodzonym zrobiliśmy na ostatniej stronie piękną galerię. Zamieszczamy również relacje z kilku wydarzeń, w tym wyjazdu na studia do Portugalii w ramach Erasmusa, które przebiegły nieco inaczej ze względu na pandemię, ale czy były przez to nieudane? Zapraszamy do lektury!

aria

 

 

Kliknij w obrazek, aby pobrać wersję w formacie PDF.

okładka szkiełkiem i okiem