fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

Studia podyplomowe to forma kształcenia, którą PWSZ w Koninie prowadzi niemal od początku swojej działalności. Wśród nich często pojawiają się kierunki o nowym zakresie tematycznym, dające wiedzę, umiejętności i poświadczone certyfikatem kwalifikacje. Już 3 października rusza I edycja studiów podyplomowych – inspektor ochrony danych.

Studia podyplomowe przeznaczone są dla kandydatów z kwalifikacjami co najmniej pierwszego stopnia, a więc należy legitymować się dyplomem studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich.

Inspektor ochrony danych to nowy kierunek prowadzony we współpracy z konińskimi firmami Synergia Jacek Andrzejewski oraz WR consulting Wiktor Ruminkiewicz. PWSZ w Koninie w tym roku uruchamia również zajęcia dla kierunków rachunkowość i podatki (edycja II), zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy (edycja XV) oraz zarządzanie kadrami i prawo pracy (edycja XI), które rozpoczynają się 24 października.

W tym semestrze planowana jest, organizowana we współpracy z Urzędem Miejskim w Koninie, administracja samorządowa (edycja IX). Rekrutacja na te studia trwa do 15 października.

Zainteresowanych poszerzaniem i aktualizowaniem swoich kwalifikacji zawodowych zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godz. od 10 do 14 do budynku PWSZ w Koninie przy ul. Przyjaźni 1, pok. 7, lub na stronę: https://www.ans.konin.pl/ubsp

 wr ruminkieiwcz

iod studia konin

studia podyplomowe w koniniee