fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png


Konińska Izba Gospodarcza i PWSZ w Koninie serdecznie zapraszają studentów II i III roku do udziału w trzeciej edycji projektu „Akademia Młodej Przedsiębiorczości”.
 
 
Cel projektu:
Celem projektu jest zorganizowanie cyklu bezpłatnych szkoleń pozwalających nabyć praktyczne umiejętności zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Szkolenia będą prowadzone przez przedstawicieli lokalnych instytucji i firm, a w szczególności: Powiatowego Urzędu Pracy w Koninie, Urzędu Miejskiego w Koninie, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego w Koninie, banku komercyjnego, Konińskiej Izby Gospodarczej, samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców.
 
Wykonawcy projektu:
Projekt jest realizowany przez Konińską Izbą Gospodarczą i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Koninie we współpracy z lokalnymi instytucjami i firmami.
 
Uczestnicy projektu:
Projekt jest adresowany do studentów II i III roku PWSZ w Koninie. Kwalifikacja osób zainteresowanych udziałem w projekcie będzie dokonywana przez przedstawicieli KIG i PWSZ w Koninie na podstawie przygotowanego uzasadnienia chęci udziału w projekcie, będącego elementem formularza zgłoszeniowego. Docelowo projektem objętych zostanie 12 osób (jedna grupa szkoleniowa). Uczestnicy otrzymają dyplom wystawiany wspólnie przez Konińską Izbę Gospodarczą i PWSZ w Koninie.
 
Okres realizacji projektu:
listopad-grudzień 2014 roku
 

Miejsce realizacji projektu:

Konińska Izba Gospodarcza
ul. Zakładowa 11
62-510 Konin
 
Dodatkowe informacje:
ul. Przyjaźni 1, pok. 123
62-510 Konin
tel. 63-249-71-66
 
Studentów zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, a następnie jego dostarczenie w wersji papierowej do sekretariatu Wydziału Społeczno-Humanistycznego PWSZ w Koninie (ul. Przyjaźni 1, pok. 123) lub przesłanie w formie elektronicznej (skan) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.w terminie do dnia 29 października 2014 r.


Formularz zgłoszeniowy

Informacja ogólna