fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

Podopieczni Fundacji „Otwarcie” gościli 29 maja w murach PWSZ w Koninie. Studenci II roku pracy socjalnej przygotowali dla nich zajęcia w ramach przedmiotu „projekt socjalny”, prowadzonego przez mgr. Artura Cygana.
 
– Piątkowa pogoda sprzyjała zabawie i integracji. Zostaliśmy zaskoczeni całą akcją i formą zabaw, jakie przygotowano dla naszych maluchów: były zawody, malowanie twarzy, różne animacje i wspólne budowanie muru, który na koniec został zburzony! Nikt się nie nudził (no, może trochę rodzice, gdyż nie wiedzieli co mają robić, jak nie muszą opiekować się swoimi dziećmi – ale i oni sobie poradzili, wdając się w dyskusje o życiu i świecie). Był również poczęstunek, a każdy z uczestników spotkania otrzymał prezent. Na koniec udaliśmy się na spacer po uczelnianym kampusie. Dzieci były zachwycone przestrzenią i swobodą w odkrywaniu zakamarków auli. Może wierzą, że kiedyś też będą studentami?
Dziękujemy bardzo organizatorom za sympatycznie spędzony czas i wierzymy, że jeszcze kiedyś się spotkamy. Do zobaczenia! – podsumowała spotkanie Dubanosow Ewa z Fundacji „Otwarcie”.

Ewa Dubanosow/Ekdar