fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

 
  PROGRAM ERASMUS +
REKRUTACJA
 WYJAZD NA STUDIA SEMESTR ZIMOWY 2019/2020

 
Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja na studia zagraniczne organizowane w ramach programu Erasmus +
 
Studia za granicą w ramach programu Erasmus+ traktowane są jako integralna część programu studiów w PWSZ w Koninie. Wyjeżdżający studenci zachowują status studenta i wszelkie związane z tym prawa. Rozliczenie nakładu pracy stypendysty po powrocie do uczelni macierzystej możliwe jest dzięki systemowi punktowemu ECTS.
 
Studenci nie ponoszą opłat za studia w uczelni partnerskiej. Otrzymują natomiast stypendia finansowane ze środków Programu Erasmus+, które są przeznaczone na pokrycie kosztów utrzymania za granicą. Wysokość stypendiów różnicowana jest ze względu na kraj docelowy.
 
O wyjazd mogą ubiegać się studenci studiów licencjackich i magisterskich.
 
Studenci PWSZ w Koninie mogą wyjechać do uczelni, z którymi PWSZ w Koninie ma podpisaną umowę bilateralną w ramach programu Erasmus +
Lista uczelni partnerskich dostępna jest pod adresem
http://www.ans.konin.pl/pl/223/301/uczelnie-partnerskie-erasmus
 
 
Zainteresowanych prosimy o kontakt z koordynatorami wydziałowymi
 
Wydział Filologiczny
mgr Bożena Miastkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Wydział Społeczno-Techniczny
mgr Wiesława Kozłowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Wydział Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia
dr Bartosz Chmielewski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
Koordynatorzy Programu Erasmus + PWSZ w Koninie
ul. Przyjaźni 1, pokój 314
Tel. +48 728 43 92 18
 
Termin składania dokumentów – 30 KWIETNIA 2019 r.