fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

Termin składania wniosków wydawniczych, które będą rozpatrywane podczas posiedzenia Rady Wydawniczej w styczniu, upływa 22 grudnia 2018 r.

W związku z powyższym uprzejme proszę o składanie wniosków wydawniczych do dnia 22.12.2018 r., jednocześnie informuję, iż wnioski złożone po tym terminie będą rozpatrzone dopiero w czerwcu. Wniosek należy złożyć w biurze u p. Mari Sierakowskiej oraz przesłać jego wersję elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Druk wniosku znajduje się na stronie wydawnictwa: http://www.ans.konin.pl/pl/122/823/ dokumenty-do-pobrania w zakładce „Dokumenty do pobrania” oraz na stronie uczelni w zakładce „Dla pracownika/ dokumenty do pobrania”. Przyjmowane będą wyłącznie wnioski kompletne, wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami. Wnioski niekompletne nie będą rozpatrywane przez wydawnictwo ani przez Radę Wydawniczą.

Jednocześnie informuję, iż nie złożenie w cyklu wydawniczym danego roku maszynopisu skutkuje skreśleniem z planu wydawniczego proponowanego tytułu, co w konsekwencji skutkuje ponownym złożenie wniosku wydawniczego.  

Uprzejmie proszę o zwrócenie uwagi na zasady przygotowania tekstów (system APA).