fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

Uczelnia w tym roku obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Z tej okazji Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół PWSZ w Koninie zorganizowało 16 czerwca 2018 r. bal absolwentów oraz przyjaciół PWSZ w Koninie w Ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym „Gwarek” w Ślesinie.   
Dla wielu absolwentów była to okazja do ponownego, symbolicznego spotkania po 20 latach, kiedy to po raz pierwszy w 1998 r. w murach uczelni spotkali się studenci gospodarki regionalnej, finansów i zarządzania oraz pracy socjalnej (absolutoria 2002). Licznie odmeldowali się także wuefiści, którzy ukończyli studia w 2003 r. Nie zabrakło także absolwentów innych roczników i kierunków: edukacji wczesnoszkolnej, filologii germańskiej, pracy socjalnej, zarządzania i marketingu, finansów i zarządzania organizacjami, finansów i rachunkowości, politologii, zarządzania czy fizjoterapii. Najstarsi z nich zaczynali studia w PWSZ w Koninie w 1998 r., najmłodsi zaś ukończyli je w 2017 r.
Wraz z nimi bawili się członkowie SAIP, pracownicy PWSZ w Koninie i goście, wśród nich obecny rektor PWSZ w Koninie prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak oraz pierwszy rektor uczelni, prof. zw. dr hab. Józef Orczyk. Była to dla większości absolwentów świetna okazja do odświeżenia wielu znajomości, czy wspólnego wspominania szalonych lat studenckich, dla innych zaś pracy w Samorządzie Studentów czy też w programie SIFE (Students in Free Enterprise).
Wszyscy podkreślali jedno – spotkanie tak wielu ciekawych i wspaniałych ludzi w jednym miejscu oraz wspólna, świetna zabawa – bezcenne.
 
Ekdar
Zdjęcia będące fotorelacją z balu zamieszczono poniżej. Autor: SAIP PWSZ w Koninie.
Zabrania się wykorzystywania i przetwarzania w jakikolwiek sposób zdjęć zamieszczonych poniżej bez zgody autora zdjęć i osób na nich występujących.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.