fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

Prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie oraz Tomasz Pawłowski, Dyrektor Sklepu w dniu 29 listopada br. podpisali umowę o współpracy.

Przedmiotem umowy jest współdziałanie w zakresie dbałości o jakość kształcenia, a także realizacji wspólnych przedsięwzięć dydaktycznych i naukowo-badawczych, obejmujących zakresem przedmiotowym prowadzony przez Uczelnię kierunek studiów pierwszego stopnia „logistyka” o profilu praktycznym.

Zawarta umowa pozwoli na doskonalenie programu kształcenia poprzez uwzględnienie opinii zgłoszonych przez Interesariusza, prowadzenie niektórych zajęć dydaktycznych przez jego przedstawicieli, realizowanie studenckich praktyk zawodowych oraz wybranych zajęć dydaktycznych w siedzibie Interesariusza lub wspólnie uzgodnionym miejscu. Dodatkowo niezwykle istotną kwestią jest możliwość organizacji wspólnych przedsięwzięć dydaktyczno-naukowych, prowadzenia wspólnych projektów o charakterze naukowo-badawczym oraz opracowywania materiałów do publikacji naukowych.


M. Biadasz