fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Akademickie Centrum Językowe PWSZ w Koninie podjęło współpracę z firmą ETS Global, która jest światowym liderem w tworzeniu standardów oceny kompetencji, ze szczególnym przywiązaniem do jakości i przy użyciu najnowszych osiągnięć statystyki i psychometrii.
 
Firma ETS tworzy narzędzia testowe dla rządów, ministerstw, agencji rządowych oraz firm i korporacji, które są tworzone z uwzględnieniem profilu działalności i wszystkich wymagań jednostki, która zleca jej to badanie. Dzięki nawiązaniu współpracy, PWSZ w Koninie stało się licencjonowaną placówką testową, która może organizować kursy przygotowujące do egzaminów, a także sesje kontrolne, których wyniki są uznawane przez pracodawców na całym świecie.
 
Na początku współpraca będzie dotyczyła egzaminu TOEIC z języka angielskiego i WiDaF z języka niemieckiego. Do testów będą mogli przystąpić studenci oraz osoby spoza uczelni, które chcą zdobyć certyfikat honorowany przez firmy krajowe. Współpraca z firmą ETS będzie kontynuowana i obejmie inne typy egzaminów. 
 

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu – 728 439 401  lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.