fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png


Jeśli chcecie uczyć się języka obcego, a jeszcze nie podjęliście w tej sprawie decyzji, zapraszamy do Akademickiego Centrum Językowego przy PWSZ w Koninie. Osoby, które zapiszą się do 15 listopada, mogą liczyć na 10% zniżki.

Akademickie Centrum Językowe ruszyło 1 września tego roku. Oprócz zajęć dla studentów PWSZ, ACJ prowadzi również odpłatne studia podyplomowe, kursy i szkolenia.

Są więc kursy dla dzieci z klas 4-6, dla gimnazjalistów i uczniów zdających egzamin gimnazjalny, dla licealistów i maturzystów. A dla dorosłych ‒ kursy z języków specjalistycznych, przygotowujące do egzaminów FCE, IELTS, TOEFL, dla firm, dla seniorów, jak też audyty językowe, obsługa językowa konferencji i tłumaczenia.

Zajęcia odbywają się w małych grupach (nie więcej niż 10 osób), co pozwala na personalizację procesu nauczania, a także nauczanie problemowe, regularne powtórki utrwalające poznany materiał. Podczas nauki panuje przyjazna atmosfera, która obniża lęk i skłania do naturalnej komunikacji w języku obcym.

Proponowane języki do wyboru, to oprócz angielskiego i niemieckiego, hiszpański oraz rosyjski. Każdy zainteresowany może znaleźć odpowiedni kurs dla siebie ze względu na wiek, poziom i potrzeby. Są więc zajęcia na poziomie podstawowym (A1), niższym średnio zaawansowanym (A2), średnio zawansowanym (B1), wyższym średnio zaawansowanym (B2), zaawansowanym (C1,) wysoko zaawansowanym (C2).

Indywidualiści mogą wykupić dowolną liczbę godzin z lektorem w systemie „jeden na jednego”.