fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Projekt jest realizowany przez Konińską Izbą Gospodarczą, Miasto Konin i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Koninie we współpracy z lokalnymi instytucjami i firmami


Tytuł projektu:

Akademia Młodej Przedsiębiorczości – edycja IV
 
Cel projektu:


 
Celem projektu jest zorganizowanie szkoleń i wizyt studyjnych pozwalających nabyć praktyczne umiejętności zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Szkolenia będą prowadzone przez przedstawicieli konińskich instytucji oraz przedsiębiorców (10 paneli tematycznych – łącznie 14 godz. lekcyjnych), natomiast wizyty studyjne będą odbywały się w wiodących konińskich firmach (2 wizyty).
 
 
Wykonawcy projektu:

 
Projekt jest realizowany przez Konińską Izbą Gospodarczą, Miasto Konin i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Koninie we współpracy z lokalnymi instytucjami i firmami.
 
Uczestnicy projektu:

Projekt jest adresowany do studentów PWSZ w Koninie. Kwalifikacja osób zainteresowanych udziałem w projekcie będzie dokonywana przez przedstawicieli KIG, Urzędu Miejskiego w Koninie i PWSZ w Koninie na podstawie przygotowanego uzasadnienia chęci udziału w projekcie, będącego elementem formularza zgłoszeniowego. Docelowo projektem objętych zostanie 15 osób (jedna grupa).
 
Korzyści dla uczestników projektu:
  • nabycie praktycznych umiejętności zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • uzyskanie dyplomu uczestnictwa w projekcie wystawionego przez Konińską Izbę Gospodarczą, Miasto Konin i PWSZ w Koninie
  • możliwość udziału w konkursie o tematyce związanej z przedsiębiorczością, w którym nagrodą będzie laptop dla jednego z uczestników projektu
 
Konkurs dla uczestników projektu:

Praca na temat „Moja wizja społeczno-gospodarczego rozwoju Konina” – nagrodą dla autora najlepszej pracy jest laptop o wartości 2 000 zł. Szczegóły konkursu zostaną ogłoszone w trakcie realizacji projektu.
 
Okres realizacji projektu:
listopad-grudzień 2015 roku
 

Miejsce realizacji projektu:

Konińska Izba Gospodarcza, ul. Zakładowa 11, 62-510 Konin
Urząd Miejski w Koninie, Plac Wolności 1, 62-500 Konin
 
Studentów zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszeniowego, a następnie przesłanie skanu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 23 października 2015 r.