fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Z przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie studiów podyplomowych pojawiła się nowość – „Inspektor ochrony danych”. Są to studia podyplomowe organizowane przez PWSZ w Koninie przy udziale praktyków z zakresu ochrony danych osobowych z uznanych polskich kancelarii i firm doradczych zajmujących się ochroną danych osobowych. Kwestie związane z RODO i danymi osobowymi to ważny i aktualny temat, dlatego cieszymy się, że możemy Państwu przedstawić tę ofertę.

 

Celem studiów jest nabycie przez Uczestników:

  • kompetencji inspektora ochrony danych, o których mowa w art 37-39 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE,
  • umiejętności interpretowania przepisów o ochronie danych osobowych w konkretnych sytuacjach faktycznych (biznesowych, organizacyjnych) i implementowania tych wymagań u administratora danych,
  • podstawowej wiedzy o współczesnych metodach technicznych i organizacyjnych ochrony prywatności.

Adresatami studiów są osoby, które zamierzają podjąć funkcję inspektora ochrony danych lub będą do niej powołane, a także pracowników firm, freelancerów, urzędników, radców prawnych, adwokatów świadczących usługi pomocy prawnej w zakresie przepisów o ochronie danych osobowych oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za ochronę danych osobowych w organizacji, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

 

Program studiów jest dostępny na stronach:

Kadra dydaktyczna – biogramy prowadzących zajęcia są dostępne na stronie www.iod.konin.pl/kadra  

 

Koszt uczestnictwa – 3500 zł (dla absolwentów PWSZ w Koninie – 3150 zł)

Istnieje możliwość dofinansowania z PARP do 80% (program BUR, szczegóły poniżej)

Zachęcamy osoby zatrudnione w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach do skorzystania ze szkoleń dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W celu zapoznania się z projektem zapraszamy na stronę www.uslugirozwojowe.arrkonin.org.pl.  Karta usługi już wkrótce pojawi się na stronie Bazy Usług Rozwojowych. (UWAGA: w chwili obecnej na stronie funduszy widnieje informacja, że środki się wyczerpały, jednak zanim wystartują studia rozpocznie się nowy program, z nową pulą środków, więc istnieje możliwość dofinansowania studiów).

Termin – uruchomienie pierwszej edycji studiów podyplomowych „Inspektor ochrony danych”  planujemy wiosną 2020 r. (pierwszy zjazd w marcu). Warunkiem jest zebranie odpowiedniej liczby słuchaczy. W przypadku, gdy nie zbierzemy odpowiedniej liczby słuchaczy osobom chętnym zaproponujemy kolejny termin.

Zapisy – chęć uczestnictwa należy zgłaszać pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z kierownikiem studiów pod numerem telefonu 601-140-404


Szczegółowe informacje na temat studiów są dostępne na stronie internetowej www.iod.konin.pl 

 

 

 

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć pełną ofertę

Studia podyplomowe „Inspektor ochrony danych”