fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Uprzejmie informuję, że PWSZ w Koninie wraz z Kołem Seniora Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa (SIiTG) przy PAK KWB Konin S.A. organizuje konkurs na najlepszą pracę dyplomową poświęconą problematyce wpływu wieloletniej działalności Kopalni Węgla Brunatnego „Konin” na rozwój społeczno-gospodarczy miasta i regionu.
 
Konkurs skierowany jest do studentów Wydziału Społeczno-Humanistycznego, którzy przygotują i obronią pracę dyplomową w roku akademickim 2014/2015, a w szczególności do studentów kierunków politologia, praca socjalna i zarządzanie. Laureat konkursu otrzyma nagrodę pieniężną ufundowaną przez Prezesa Koła SIiTG przy PAK KWB Konin S.A. Będzie również istniała możliwość opublikowania najlepszych prac dyplomowych poświęconej ww. tematyce w monografii studenckiej.
 
Osoby zainteresowane udziałem w konkursie, które zamierzają przygotować pracę dyplomową o tematyce wpisującej się w problematykę konkursu, uprzejmie proszę o przesłanie danych kontaktowych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (telefon i adres e-mail). W maju br. zorganizowane zostanie spotkanie z władzami Koła SIiTG w celu omówienia szczegółów przedsięwzięcia.
 
Artur Zimny
Dziekan Wydziału Społeczno-Humanistycznego

zdjęcie: ppwb.org.pl