fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Wielkimi krokami zbliżają Juwenalia 2014! W tym roku na to studenckie święto Samorząd Studencki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie zarezerwował 16 i 17 maja i … Plac Wolności. Muzycznymi gwiazdami wieczorów będą Mrozu i TaLLib.

Łukasz Mróz, czyli Mrozu to producent, wokalista, aranżer i autor tekstów. Pierwsze artystyczne kroki postawił na deskach Wrocławskiego Teatru Lalek w 1999 r. Dziesięć lat później nagrał swoją pierwszą płytę „Miliony monet”. Rok później na sklepowych półkach pojawił się drugi album – „Vabank”, a w tym roku Mrozu przedstawił materiał na trzecim solowym krążku „Rollercoaster”.
Wielbicielom Mrozu nie trzeba przypominać, że jego muzyka przynosi ogromną dawkę nowoczesnego, tanecznego R&B z elementami soulu, hip hopu i dancehallu, Jego kawałki mają wpadające w ucho melodie pozostające w głowie na wiele dni. Świetnie bujają.

TaLLib MC, czyli Tomasz Słota, jest jednym z odkryć 2007 r. na polskiej scenie reggae. Dobrze czuje się zarówno śpiewając do klasycznego one drop reggae, jak i energetycznych stricte dancehallowych podkładów. "Prosto z Serca" z 2012 r. to płytowy debiut Talliba i jak na razie jedyna płyta tego wokalisty. Często współpracuje z innymi wykonawcami, m.in. z bratem Sztossem.
 
aria