fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

Wiele listów gratulacyjnych z życzeniami i życzliwymi słowami, skierowanymi do władz, pracowników, studentów i absolwentów, spłynęło na ręce dr. hab. Artura Zimnego, profesora i rektora Akademii Nauk Stosowanych w Koninie, z okazji jubileuszu 25-lecia uczelni.

Z przyjemnością czytamy w nich o roli, jaką uczelnia od początku działalności pełni w Wielkopolsce Wschodniej, o jej dokonaniach jako instytucji, jak i indywidualnych osiągnięciach, które są udziałem tych, którzy ukończyli u nas studia, o szacunku dla pracy wykładowców. Ich autorzy, których nie sposób tu wymienić, podkreślają jej renomę oraz wysokie kwalifikacje absolwentów, dobre relacje, jakie od lat łączą uczelnię z wieloma instytucjami, firmami i szkołami naszego regionu i Wielkopolski, a także z siostrzanymi uczelniami z całej Polski.

Mamy nadzieję, ale też postaramy się, by spełniły się wszystkie życzenia, które nam przekazano: sukcesów, dalszego rozwoju, wytrwałości, satysfakcji, pomyślności, niesłabnącej inwencji oraz optymizmu i zapału w przygotowywaniu mądrych i odpowiedzialnych ludzi.

Za wszystkie serdecznie dziękujemy.

Listy gratulacyjne

 

gratulacje dla Rektora

gratulacje dla uczelni z okazji jubileuszu

gratulacje od szkół

statuetki dla Rektora 2

obrazy podarowane podczas jubileuszu