fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
images/Informatyka_pliki/baner-maly-na-strone-ans.png

Ferio Konin i Akademia Nauk Stosowanych w Koninie powracają z cyklem badań i konsultacji dla mieszkańców Konina i okolic.

Już w najbliższy czwartek i piątek w godzinach 15.00 -19.00, w sobotę w godzinach 11.00 - 14.00 oraz w tygodniu kolejnym, od czwartku do soboty (16-18 marca) w tych samych godzinach, Ferio i Akademia Nauk Stosowanych w Koninie zapraszają do centrum wszystkich mieszkańców Konina i okolic do wsparcia Ukrainy i skorzystania z badań i konsultacji. Co należy zrobić, żeby z nich skorzystać? Wystarczy wesprzeć zbiórkę wrzucając do puszki dowolny datek.

Darowizny zebrane podczas kampanii zostaną przekazane Narodowemu Bankowi Ukrainy z przeznaczeniem dla Ministerstwa Zdrowia, w szczególności na zakup medycznych zestawów pierwszej pomocy.

W ramach akcji przygotowano szeroki zakres wsparcia, tak by każdy mógł skorzystać z interesującej go tematyki. Przez 6 dni na klientów Ferio czekać będą:

  1. Punkt porad pielęgniarskich, w którym będzie można zmierzyć: ciśnienie tętnicze i dowiedzieć się, jak zapobiegać nadciśnieniu; poziom cukru we krwi i uzyskać poradę dla osób zagrożonych cukrzycą i chorujących na nią oraz poziom saturacji.
  2. Punkt porad kosmetycznych, w którym chętni otrzymają indywidualne porady związane z trudnościami w pielęgnacji skóry twarzy, szczególnie wtedy, gdy kremy i maseczki nie pomagają, pielęgnacji skóry w przypadku chorób ogólnoustrojowych: choroby tarczycy, cukrzycy i chorób onkologicznych, czy radzenia sobie z młodzieńczym trądzikiem pospolitym. Każda konsultacja poprzedzona będzie analizą skóry przy użyciu kamery 3D.
  3. Punkt porad dietetycznych, w którym wizyta obejmować będzie pomiar składu ciała na analizatorze Tanita (określa proporcje tkanki mięśniowej, masy kości, masy tkanki tłuszczowej, zawartości tkanki tłuszczowej wisceralnej, zawartości wody całkowitej w organizmie oraz oblicza wskaźnik masy ciała – BMI, wiek metaboliczny i podstawową przemianę materii – BMR). Na podstawie wyników tego pomiaru będzie można liczyć na indywidualne porady dotyczące zmian w sposobie odżywiania.

Zapraszamy!