fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

15. edycja projektu „Konin Miasto Kobiet” przynosi 60 wydarzeń, które zostały zaplanowane w dniach 8-12 marca br. W ramach projektu dla mieszkanek Konina (i nie tylko) odbędą się koncerty, warsztaty, wystawy, spotkania, spektakle, seanse kinowe, zabiegi kosmetyczne i sportowe wyzwania!

Do projektu dołączyła również Akademia Nauk Stosowanych w Koninie.

Co to za wydarzenie?

Bezpłatny warsztat online „Żyj zdrowo. Relaks – jak go przeprowadzić dobrze i skutecznie”

Relaks podobnie jak pogodne nastawienie pobudza nas do pozytywnego myślenia, pozwala wyłączyć się z codziennego biegu spraw i regenerować siły, jak czasami mówimy, naładować baterie. Ale jak się relaksować, żeby poczuć się nowym człowiekiem, odzyskać siły? Na te i wiele innych pytań podczas warsztatu „Żyj zdrowo. Relaks – jak go przeprowadzić dobrze i skutecznie” odpowie dr Edyta Łoboda-Świątczak.

Dr Edyta Łoboda-Świątczak jest adiunktem w Akademii Nauk Stosowanych w Koninie, psychologiem klinicznym, terapeutką i coachem. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ze środowiskiem szkolnym i biznesowym. Prowadzi wykłady i szkolenia między innymi z zakresu komunikacji, ochrony zdrowia psychicznego, nowych modeli pracy z uczniem.

Kiedy?

8 marca br. (środa), godz. 18:00

Gdzie?

Online w aplikacji MS Teams, link do spotkania:  https://bit.ly/3wspJGX

 

Zapraszamy do udziału!

Bądźcie z nami w Mieście Kobiet!

Szczegółowy program projektu „Konin Miasto Kobiet” http://koninmiastokobiet.pl/

KMK plakat