fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

Koło Naukowe AWOKADO zaprasza osoby studiujące na kierunku dietetyka, a także wszystkich pozostałych studentów zainteresowanych zdrowym stylem życia, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę, zdobywać praktyczne umiejętności i  wykorzystywać zdobyte doświadczenia w przyszłej karierze zawodowej a także na co dzień.

 Będąc w Kole możemy zagwarantować Ci zdobywanie wiedzy w połączeniu  z dobrą zabawą oraz poznawaniem nowych osób o podobnych zainteresowaniach.

 Dołączając do naszego Koła będziesz miał możliwość  uczestniczenia  w licznych wydarzeniach  organizowanych przez AvoStudentów, dodatkowo będziesz mógł wykazać się w przygotowywaniu merytorycznych treści na stronę internetową naszego Koła – AvoStudent- dietetycy PWSZ Konin, gdzie dzielimy się informacjami ze świata dietetyki.

Zgłoś się, czekamy na Ciebie!

Plany na przyszłość odnośnie Koła – zaplanowane są dwa główne wydarzenia na przyszły semestr:

- KONFERENCJA "ZDROWIE NA CZASIE" (luty 2021),

- ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA ( kwiecień 2021).

Jeśli sytuacja uległaby poprawie koło nie wyklucza też mniejszych działań, takich jak: np. wyjazdy do szkół itd., i nadal będzie również prowadzona strona na facebook'u: Avostudent- Dietetycy PWSZ Konin , na której koło dzieli się dietetycznymi ciekawostkami.

Przewodnicząca klubu – Sochacka Klaudia (dietetyka III rok)
e-mail do przewodniczącej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja członkowska
Zarząd koła