fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony

„Czwartkowe spotkania z Akademią” weszły do kalendarza wydarzeń naszej Uczelni. Tegoroczną edycję rozpocznie 16 listopada wykład dr Angeliki Kargulewicz zatytułowany „Jeść albo nie jeść – oto jest pytanie!, czyli jak zadbać o prawidłową masę ciała”.

Tradycyjnie na cykl złożą się wykłady o różnorodnej, ale zawsze aktualnej tematyce, podane w przystępnej formie, często wsparte atrakcyjnymi prezentacjami, a wygłoszone przez wykładowców ANS w Koninie.

O zdrowiu, diecie i urodzie prelekcje przeprowadzą pracownicy Wydziału Nauk o Zdrowiu, wspomniana już dr Angelika Kargulewicz, dr Joanna Pachurka-Szczepańska i dr Agata Juruć. Marketing, biznes i nowoczesne roboty będą natomiast tematem wystąpień pracowników Wydziału Nauk Ekonomicznych i Technicznych: dr Magdaleny Bartczak, prof. Andrzeja Mileckiego i dr. Dariusza Stronki, prof. ANS.

„O zagrożeniach płynących z randkowych portali społecznościowych” opowie dr Grzegorz Milewski, a dr Kazimiera Król, prof. ANS w Koninie, przestrzeże przed uzależnieniami i ich konsekwencjami dla współczesnej cywilizacji. W tej edycji nie zabraknie także wykładu dla miłośników dobrej literatury, ponieważ o swoim zachwycie dla Kanady i jej kultury opowie dr Ewa Urbaniak-Rybicka z Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych.

Wszystkie wykłady przeprowadzone zostaną na platformie MS Teams. Link do wykładów https://tiny.pl/c415p 

Patronatem medialnym wydarzenie objął, tak jak w poprzednich edycjach, portal LM.pl.

emes

Harmonogram wykładów 

grfaika na czwartkowe spotkania z akademią IV edycja